خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ترویج ازدواج آسان مانع رواج بی‌بند و باری می‌شود

  ترویج ازدواج آسان مانع رواج بی‌بند و باری می‌شود

  آوای ورزقان: ترویج ازدواج آسان مانع رواج بی‌بند <a href=و باری در جامعه می‌شود" src="http://avayehvarzeghan.ir/wp-content/uploads/2016/09/2-300x210.jpg" complete="true" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" srcset="http://avayehvarzeghan.ir/wp-content/uploads/2016/09/2-300x210.jpg 300w, http://avayehvarzeghan.ir/wp-content/uploads/2016/09/2-768x538.jpg 768w, http://avayehvarzeghan.ir/wp-content/uploads/2016/09/2-1024x717.jpg 1024w, http://avayehvarzeghan.ir/wp-content/uploads/2016/09/2.jpg 1097w" />

   

  به گزارش آوای ورزقان، حجت الاسلام مسعود مهدوی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ورزقان با اشاره به آغاز ایام حج، آل سعود را که مانع از برگزاری مراسم حج توسط زائران ایرانی شده و سال گذشته نزدیک به ۸ هزار حاجی را به کام  مرگ فرستاد خدمتگذار و مجری سیاست‌های صهیونیسم دانست.

  وی گفت: جوانان باید در امر ازدواج، ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار داده؛ با آسان گرفتن شرایط ازدواج مانع از رواج فساد و بی بند و باری در جامعه شوند.

  خطیب جمعه ورزقان از بزرگان خانواده‌ها خواست تا در ازدواج جوانان خانواده‌هایشان از تشریفات و مهریه‌های سنگین را که باعث دوام زندگی نمی‌شوند پرهیز نمایند.

  وی منجر شدن یک سوم ازدواج‌ها به طلاق را زلزله‌ای بر نهاد مقدس خانواده‌ها دانست.

  امام جمعه ورزقان با تشکر از تامین مالی شرکت مس در احداث بزرگراه خواجه – ورزقان، خاطر نشان کرد: شرکت مس نباید به جهت تامین مالی این پروژه منتی بر مردمان منطقه داشته باشد چرا که ماشین آلات این شرکت نیز از این مسیر تردد می‌کنند.

  وی احداث این بزرگراه را از ضروریات توسعه و عمران و آبادانی شهرستان دانست و خواستار همکاری صاحبان اراضی کشاورزی شهر ورزقان که در مسیر بزرگراه قرار گرفته‌اند با مجری پروژه برای تکمیل این پروژه در حداقل زمان ممکن شد.

  حجت الاسلام مهدوی مانع شدن صاحبان اراضی در مسیر بزرگراه، از اجرای این پرژه را تضیع حقوق دیگر هموطنان دانست که در این مسیر دچار صدمات می‌شوند.


  این مطلب تا کنون 48 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ازدواج ,مسیر ,ورزقان ,دانست ,مانع ,پروژه ,صاحبان اراضی ,تامین مالی ,جمعه ورزقان ,
  ترویج ازدواج آسان مانع رواج بی‌بند و باری می‌شود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر